İş Psikoloğu | Kurumsal Danışmanlık » Psikolog Onur Bal
750
page-template-default,page,page-id-750,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode_grid_1300,transparent_content,qode-theme-ver-17.2,qode-theme-bridge |,disabled_footer_bottom,wpb-js-composer js-comp-ver-5.6,vc_responsive

Kurum ve kuruluşların hedef ve amaçlarına yükselme sürecinde, temel kaynağında yer alan en büyük değer olan bireyi çözümlüyoruz. Kurumların kendi içlerinde ve karşılıklı olarak çalışanlar üzerinden, eğitim ve uygulama yöntemleri ile sorun ve problemleri çözüme ulaştırmayı amaçlıyoruz. Değerlendirme, geliştirme ve destek programlarımız ile kurum ve birey ölçütünde ilişkilerinin sağlanmasına yardımcı oluyoruz.

Psikolojik Testler

İşinizin gelişim sürecinde ölçme, değerlendirme, gözlem, mülakat, performans geliştirme ve destek programlarımız ile iş yaşamınızın sağlıklı ilerlemesini sağlıyoruz.

Motivasyon 

Psikolog Onur Bal ve deneyimli profesyonel ekibi olarak, çalışan destek programımız ile çalışan memnuniyeti ve motivasyonu, kurum içi başarıyı arttırmak üzere yetkinlik bazlı değerlendirmelerde bulunuyoruz.

Hedefinize Yükselin

Liderlik, zaman yönetimi, stres yönetimi, çatışma yönetimi, duygu yönetimi ve performans yönetimi gibi motivasyon eğitimleri ile hedeflerinize ulaşmaya rehberlik ediyoruz.

Daha verimli çalışma ortamları yaratmak, çalışanlarınızın motivasyonunu arttırıp; daha iyi sonuçlar elde etmek için şimdi psikolog desteği alın.

Teklif Alın
Call Now ButtonRANDEVU OLUŞTUR